Zgrzewarki ultradźwiękowe SONIC WELDER i SONIC ROTOR

SONIC WELDER

Zgrzewarki te są kolejną generacją stanowiskowych zgrzewarek ultradźwiękowych o  częstotliwości pracy 20 i 30 kHz. Przeznaczone do zgrzewania elementów wykonanych z tworzyw termoplastycznych, a także do wykonywania operacji saterowania i nitowania. Proces zgrzewania realizowany jest w systemie półautomatycznym. Obsługa zgrzewarki sprowadza się jedynie do umieszczenia w gnieździe kowadła ultradźwiękowego wstępnie przygotowanego półproduktu, uruchomienia procesu zgrzewania oraz wyjęcia zgrzanego produktu po zakończonym procesie. W obudowie zgrzewarek zintegrowano generator ultradźwiękowy SONIC BLASTER plus z panelem dotykowym.

Karta katalogowa - [PDF 800Kb]

SONIC ROTOR

Jest modułem zgrzewania obrotowego, przeznaczony do montażu w liniach technologicznych. Układ wyposażony jest w pneumatyczny system opuszczania i docisku narzędzia (sonotrody) do zgrzewanego materiału oraz serwonapęd. Moduł przystosowany jest do technologii 20 kHz.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij